altcoin takip edilirken dikkat edilmesi gerekenler

Yeni Çıkan Altcoinler Nasıl Takip Edilir?


YENİ ÇIKAN ALTCOİNLER NASIL TAKİP EDİLİR ? YENİ ÇIKAN ALTCOİNLER NEREDEN ALINIR ? YENİ ÇIKACAK ALT COİNLER DE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ ?

YENİ ÇIKAN ALTCOİNLER NASIL TAKİP EDİLİR ?

Yeni çıkan veya çıkacak olan altcoinler i takip edebilmeniz için belli başlı web siteleri mevcuttur. Bu web siteler aracılığı ile ne zaman çıkacağını, hangi borsalarda listeleneceğini ve çıkış fiyatının ne kadar olacağı gibi bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

Örn web site: www.icodrops.com (ICO dönemini aktif-ICO dönemi bitime yaklaşan-ICO dönemi bitmiş şeklinde üçe ayrılan bir bölümü var.)

YENİ ÇIKAN ALTCOİNLER NEREDEN ALINIR ?

Yeni çıkacak ve çıkan altcoinleri CoinMarketCap ten hangi borsada olduğunu kontrol edebilirsiniz ama bazen borsa yerine sıcak cüzdanlar aracılığı ile alınabiliyor ön satışlarda alarak daha güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Nereden alacağınıza gelirsek bunun ile ilgili birçok borsa ve web sitesi mevcut kendi kullandığınız borsanın uygulamasından kontrol ederek bulabilirsiniz.

YENİ ÇIKACAK ALTCOİNLER DE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ ?

Özellikle çok dikkat edilmesi gereken bir konu her yeni çıkacak altcoin iyi bir yatırım fırsatı olarak düşünmek hata olur bazen gereken ön satış yapılamaması durumunda süreler uzatılıyor veya başlamadan biten hikayeler oluşabiliyor bu tarz konulara dikkat etmeniz gerekir. Yatırım yapmadan önce dikkatlice araştırmanızı yaparak ve projeyi araştırarak kontrol etmeniz gerekir whitepaper ına muhakkak bakmayı unutmayın. Yatırımınıza bağlı riskleriniz size bağlıdır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir