elon musk doge coin 1 dolar

Elon Musk Yine Gündemde


Ünlü CEO Elon Musk her geçen gün attığı tweetler ile gündemde kalmayı başarıyor. Geçen günlerde Bitcoin ile ilgili yaptığı paylaşımın ardından yaşanan düşüş ile birlikte şirket hisselerinde düşüş yaşamasını aldırmamış olmalı ki bugün tsi ile akşam saatlerinde Doge Coinin 1 doları bulacağına dair bir yaklaşımı olduğunu tweetledi.

Elon Musk’ın tweetinin ardından doge coin üzerinde hafif kıpırdamalar olsa da piyasadaki düşen trend yüzünden pek bir artış gözlenmedi. Tesla şirketinin CEO su Elon Musk manipüle tweetleri sayesinde gördüğü desteğin düşüşüne bir işaret mi bu diye de insanların düşünceler içinde olduğu gözlenmiştir.

Çoğu kripto analistine göre doge coinin 1 dolar bandına çıkması uzak bir ihtimalken piyasaların yükselen trende geçtikten sonra yine de 0,80 cent bandına yükseleceği biraz yatırım desteği ile de 1 dolar bandını göreceği ön görülmektedir. Ancak yine de Elon Musk’ın manipülasyon tweetleri yüzünden zarara giren ve sürekli değişkenlik içerisindeki borsa düzeninden sıkılan balinalar da buna karşı ters bir yatırım planlaması içerisine girebilir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir